רשימת תפוצה
דף הבית >> מטרות האתר

מטרות האתר

ברוכים הבאים ל-Trance IL - 'פורטל הטראנס של ישראל'

מטרת הפורטל היא קידום, החזרת והחייאת ז'אנר הטראנס בישראל.
אחת הדרכים לעשות זאת היא הסברה והעלאת המודעות - אז מזה בעצם 'טראנס'?

ראשית כל, נדגיש שכאשר אנו משתמשים במונח 'טראנס', בניגוד לדעה הרווחת בישראל, איננו מתכוונים רק לסגנונות כגון: פול-און, דארק, פסיי וגואה אלא לכל תתי הז'אנר המגוון הזה שנקרא 'טראנס', כגון: פרוגרסיב, אפליפטינג, קלאב, הארד, טק ועוד רבים וטובים. אנו מאמינים, שהכללה זו הינה טעות נפוצה, אשר לה מניות רבות בסוגיית דעיכת הז'אנר בליבו של הקהל בישראל.


עד השנה האחרונה, סצינת הטראנס בישראל כמעט ונעלמה, מגה דיג'ייז מחו"ל מיעטו להגיע לנגן במועדונים בישראל, וודאי שלא בתדירות בה היו מגיעים בסוף שנות ה-90 ותחילת המילניום. ז'אנר הטראנס נעלם גם מהפלייסליסט של תחנות הרדיו, כשאר את מקומו תפסה מוסיקת ההמונים המסחרית.

אנשים נוטים לחשוב ש'גסיסתו' של הז'אנר נובעת ממחסור במוסיקה הזו, או אפילו באי קיומה. אבל לא זו המציאות, הז'אנר חי ובועט, מאות יוצרים (גם ישראלים) מצטרפים כל שנה למעגל היצירה והביקוש העולמי לז'אנר הוא אדיר,אחת ההוכחות הם חמשת הדיג'ייז המובילים בעולם שנבחרו  ע"י הקהל - שמנגנים כולם את ז'אנר הטראנס. ברצוננו גם להדגיש את הביקוש ההולך ומתעצם למוזיקה הזאת מצד אלו שמאסו במוזיקה המסחרית ששולטת במועדונים בשנים האחרונות.

מטרות עיקריות:
* החזרת ז'אנר הטראנס למודעות
* לימוד והסברה כנגד ההכללה של הז'אנר
* אספקת נגישות וחשיפה למוזיקה ולאמנים
* קידום ליינים, אירועים מסיבות רלוונטיות לקידום הז'אנר
* קידום דיג'ייז ואמנים ישראלים בארץ ובחו"ל
* שידרוג נהלי הבאת דיג'ייז מחו"ל

לכל שאלה, בירור פרטים, עזרה, שת"פים הבעת תמיכה ועוד' - צרו קשר

הינכם מוזמנים גם להכיר אנשים חדשים, להיחשף לקטעים וסטים חדשים, כל מה שתרצו לדעת על המסיבות והאירועים הכי חמים, כל תוכניות הרדיו המומלצות, טיפים ועזרה למפיקי מוזיקה ודיג'ייז מתחילים ובעצם כל מה שאתם צריכים - פורום טראנס ישראל

רוצים לעזור להגביר את החשיפה לטראנס בישראל? - הצטרפו ל-Fan Page שלנו בפייסבוק