דף הבית >> טור >> ארמין אונלי בישראל

ארמין אונלי בישראל

היסטוריה בישראל - ארמין ואן ביורן חוזר לארץ הקודש והפעם לראשונה אי פעם עם מופע הענק שלו - ארמין אונלי
נוסף על ידי תומר אליהו בתאריך 02.07.16
אהבתם את הפוסט?
ארמין אונלי בישראל
שנים פזלנו לעבר חוץ לארץ בקנאה, ארמין ואן ביורן אכן היה מגיע לישראל לפחות כל שנתיים אבל רק מעטים העזו לחלום ולהאמין שהוא יביא איתו את המופע המדובר "ארמין אונלי". לאחר שנים רבות של מאמצים, קמפיינים, ניסיונות שכנוע של כל מי שצריך לשכנע, טראנס ישראל מתרגשים להציג - לראשונה בישראל: 

ארמין אונלי ישראל - ארנה פיס ירושלים - 29.9

המופע שנולד בשנת 2005 עשה היסטוריה בתעשיית המוזיקה האלקטרונית והתעצם במשך השנים בעודו מציג קונספט שונה מעוד הופעה או סט של ארמין ואן ביורן מסביב לעולם. מופע שלם הכולל אמנים אורחים, נגנים, זמרים וזמרות, רקדניות, תפאורה ופירוטכניקה יוצאי דופן בא בעצם לספר סיפור אחר, ארמין ואן ביורן לוקח את הקהל למסע עמוק אל תוך נבכי המוזיקה שאותה הוא אוהב ורוצה להפיץ. הדיג'יי הגדול בהיסטוריה שזכה לא פחות מ-5 פעמים במקום ה-1 בדירוג הדיג'ייז העולמי חוזר לישראל לאחר הופעה אחרונה בקיץ 2015 וזה הולך להיות שונה, נוצץ וגדול מאי פעם. הלוקיישן שנבחר לארח את המופע הוא היכל הפיס ארנה בירושלים. מדובר בהיכל הרב תכליתי הגדול והמתקדם כיום בישראל, עם מערכות ויז'ואל וסאונד מתקדמות, גישה נוחה וחניונים מרובים, מרכז בקרה ושליטה, אבטחה מסודרת ועוד ועוד. ההיכל מספק קרוב ל-12,000 מקומות, כולל מקומות ישיבה, מתחמי VIP, גולדן רינג, רחבה, פרקט ועוד. תתחילו לשנן מעכשיו "ארמין ואן ביורן בירושלים הבירה". 

ארמין אונלי יגיע לישראל במסגרת הטור העולמי של Armin Only - Embrace, המופע שהושק לרגל אלבומו החדש "אמברייס" והטור כולל הופעות בספרד, הולנד, דרום אמריקה, רוסיה, דובאי, בולגריה, טורקיה ועוד. 

פרטים נוספים בקרוב מאוד. תגובות
דנה .א. אומר/ת:
אין עליכם איןןןן רק טראנס ישראל !!!! הסיפור שלא נגמר