דף הבית >> חדשות >> ראנק 1 חוזר לרייב פורים

ראנק 1 חוזר לרייב פורים

לאחר מעל 3 שנים של המתנה זה סוף סוף מגיע. אגדת הימנוני הטראנס - ראנק 1 חוזר לישראל לרייב פורים לצד גטפייר, לאס סלינס ועוד - לא לפספס! פרטים וכרטיסים כאן
נוסף על ידי תומר אליהו בתאריך 14.03.16
אהבתם את הפוסט?
ראנק 1 חוזר לרייב פורים
מעל 3 שנים שאנחנו מחכים שזה יקרה ולקראת החג הכי שמח וצבעוני בשנה, אנו מתרגשים שזה סוף סוף קורה. ראנק 1 חוזר לישראל וינגן ב-23/3 ברייב פורים במועדון ה-Noho בת"א.

עוד בליינאפ - Jetfire ההרכב החצי ישראלי חצי בלגי שמככב לאחרונה בבמות גדולות ביניהם הטומורולנד ולא מפסיק להחתים קטעים בלייבלים נחשבים כמו Ultra, Armada Music ואפילו Spinnin' Records המפלצתי. אליהם יצטרפו Las Salinas הישראלים 
מהלייבל Vandit של פול ואן דייק והמקומיים DJ Yuval Zach ו-DJ Yaniv Amario כשאת הקרנבל יפתח Ilan Lugasi עם סט חימום דיפי ואיכותי שמומלץ לא לפספס. 


לפרטים הצטרפו לאיבנט

הזמנת כרטיסים אונליין

ונחזור לגולת הכותרת - השם העצום הזה, האגדה החיה וה-Trance Anthems - ראנק 1 חוזר לישראל! ישנם שמות, גדולים ככל שהיו בעבר, שנעלמו מנוף התעשייה והז'אנר במרוצת השנים. ישנם שמות שחקוקים לנו בזיכרון לעד ולא משנה כמה שנים יעברו, תמיד נתרגש כשניתקל בהם. אך הסיפור של Rank1 הוא שונה. ההרכב ההולנדי נמצא בכותרות כבר שני עשורים ולא נראה כי הוא הולך לאנשהו בזמן הקרוב, רק לפני שבועיים הוא ניגן סט ענק בבמה הגדולה מכולם - פסטיבל A State Of Trance באוטרכט, לצד גדולים כמו ארמין ואן ביורן, קוסמיק גייט, M.I.K.E, אנדי מור ועוד. לזה תוסיפו הופעות בפסטיבלי טראנס מובילים כמו Dreamstate, לומינוסיטי ואפילו טומורולנד, נדירים הם האמנים שעדיין רלוונטיים ובועטים חזק גם אחרי 2 עשורים. 

את Rank 1 מרכיבים יחדיו Piet Bervoets ו-Benno De Goeij ההולנדים. אחד הפרוייקטים הכי מבוססים ומכובדים באירופה זינק לתודעה עם שיחרור הבכורה שלהם Airwave בסוף המילניום. מאז השריצו הימנוני רחבות ופסטיבלים בזה אחר זה, בהם: Symfo, Such Is Life, Awakening, Life Less Ordinary, L.E.D. There Be Light, The World Is Watching Me ועוד. הקריירה המפוארת כוללת גם טראקים שלהם שנבחרו להימנונים הרשמיים של פסטיבלי ענק כמו Innercity ו-Trance Energy המיתולוגיים מהימים שהז'אנר עוד היה בחיתוליו, שיתופי הפעולה עם ארמין ואן ביורן והופעות במעל 50 מדינות ובפסטיבלים הגדולים בגלובוס. 
 
בעוד באולפן הם משלבים מוחות, בנו זנח בשנים האחרונות את עמדת הדיג'יי ופיט הוא זה שטס בעולם ומפיץ את המוזיקה והאהבה לקהל. מחצית ההרכב (בנו) משתף באולפן כוחות עם ארמין ואן ביורן בכבודו ובעצמו וזה לא סוד שרבים מקטעיו של ארמין הופקו ונכתבו בשיתוף איתו, כולל הקטעים תחת הפרוייקט Gaia ובהופעות המשותפות כשהם רעולי פנים.

לכל הנוסטלגיה הטהורה הזו תוסיפו את החומרים החדשים ושיתופי הפעולה עם גיבור ותיק נוסף - M.I.K.E. Push הבלגי, יחד הם אחראים לכמה יצירות מופת בשנתיים האחרונות, בהן: Juno, Elements Of Nature ו-Zenith.תגובות