דף הבית >> חדשות >> קוסמיק גייט ומארלו בישראל

קוסמיק גייט ומארלו בישראל

קוסמיק גייט ומארלו חוזרים לישראל! צמד שמות הענק האלו ינגנו באירוע אחד בתל אביב ב-3 למרץ, יחד עם אסטריקס וליינאפ עטור כוכבים
נוסף על ידי תומר אליהו בתאריך 22.02.16
אהבתם את הפוסט?
קוסמיק גייט ומארלו בישראל

אחרי שצמד ההולנדים W&W פירקו את האומן 17 באחד האירועים שהגיעו לסולד-אאוט הכי מהיר בזמן האחרון, היעד הגדול הבא הוא חמישי ה-3/3 אז ינחתו בתל-אביב 2 ענקי קלאב טראנס שיסמלו שילוב כוחות בין הדור החדש לישן והם רק חלק קטן מליינאפ אימתני ומפתיע שמורכב מ-2 אירועים שהיו אמורים להתקיים באותו יום במועדונים שונים והתאחדו לטובת קהל הטראנס המקומי. 

לעדכונים הצטרפו לאיבנט בפייסבוק


 * איסוף הכרטיסים בדלפק Trance IL בכניסה ובהצגת ת.מזהה ו/או אישור ההזמנה שקיבלת למייל

COSMIC GATE 
Wake Your Mind - Germany

הראשונים הם ניק ובוסי השבים אלינו מגרמניה ומרכיבים יחד את התופעה המיתולוגית שנקראת קוסמיק גייט וכבר 20 שנה משתייכים לרשימה מצומצת של אמנים השולטים ללא עוררין בז'אנר, כאלו ששרדו ועמדו במבחן הזמן ומצליחים עדיין לחדש, לרגש ולהמציא את עצמם כל פעם מחדש. אם זה אלבום האמן האחרון שלהם Start To Feel או הלייבל העולה שלהם Wake Your Mind, או הלו"ז המפוצץ בהופעות בכל מועדון או במת פסטיבל גדול ברחבי העולם. זהו ביקורם הרביעי בהיסטוריה של קוסמיק גייט בישראל ומי שחווה את זה בעבר כבר יודע שאת קוסמיק גייט אסור לפספס, מסוג הלילות שמדברים עליו שנים קדימה.MaRLo

Armada Music - Australia

מלבד צמד הענק מגרמניה, מגיע לנגן באותו הלילה באותו אירוע גם אחד הכוכבים העולים מהדור החדש של הטראנס המלודי, הדיג'יי והפרודוסר האוסטרלי בעל השורשים ההולנדים מספק סאונד ייחודי רק לו והפקות יוצאות דופן המבדילות אותו מרבים בז'אנר ומניותיו לא עוצרות לטפס לעבר מיקומו הברור בשנים הקרובות - צמרת הדיג'ייז העולמית לצד גדולים כמו ארמין ואן ביורן שהצביע עליו לא פעם כאחד הפייבוריטים שלו בתעשייה. גם את מארלו קשה מאוד למצוא עם לו"ז פנוי וברשימת ההספק שלו מככבים שורה ארוכה של פסטיבלים ומועדונים בכל חור בגלובוס, בנוסף לתואר הדיג'יי מס' 1 באוסטרליה ברוכת הכישרון במוזיקה האלקטרונית.   
ASTRIX 

HOMmega - Israel

אגדת הפסיי-טראנס והפול-און המקומית שעם כל מעמדו הבלתי נתפס בחו"ל קשה להסתכל עליו כבר כעל אמן מקומי. בימים אלו הוא מוציא אלבום אמן חדש וטעימות ממנו תוכלו למצוא ב-Soundcloud שלו, מומלץ לא לוותר. אנחנו נרגשים ומקווים לשמוע חומרים מהאלבום החדש בסט שלו ב-3/3 אבל בעצם גם אם לא, שמעתם פעם סט של אסטריקס שלא השאיר אתכם עם חיוך מרוח מאוזן לאוזן? אנחנו לא. 

LAS SALINAS
Vandit Records - Israel

שאולי הררי וישראל ביצ'ר מהלייבל ואנדיט של פול ואן דייק הגדול, נמצאים בתנופה מתמדת עם שיחרורים חמים שמוצאים מקום טבעי בטראקליסטים של המובילים בתעשייה. רק לאחרונה שוחרר הקטע החדש שלהם Kunai ותוך שבוע בלבד הספיק להתנגן בתוכניות הרדיו של ארמין ואן ביורן (ASOT), של אבוב & ביונד (Group Therapy) ושל קוסמיק גייט. כבוד!

RON ALPERIN
Coldharbour Recordings - Israel 

טראקים שמתנגנים בכל סט של ארמין ואן ביורן וחבריו, אחד האמנים הבולטים בלייבל קולדהארבור של מרקוס שולץ האגדי, רון אלפרין הצעיר לא מפסיק לשחרר פצצה אחר פצצה ולספק את הסחורה גם בסטודיו וגם בעמדה מול הקהל, אין ספק שצפוי לו עתיד גדול.

יחממו צמד הרזידנטים של האומן 17 - DJ Yuval Zach ו-Yaniv Amario.  
 
* איסוף הכרטיסים בדלפק Trance IL בכניסה ובהצגת ת.מזהה ו/או אישור ההזמנה שקיבלת למייל 

 

תגובות