דף הבית >> חדשות >> קייאו & אלברט מציגים: Nights Awake

קייאו & אלברט מציגים: Nights Awake

הצמד האגדי קייאו & אלברט חוזרים עם אלבום אמן חדש מקסים וכובש ואנחנו נותנים לכם אפשרות לזכות בעותק חתום על-ידם , לא תשתתפו?
נוסף על ידי תומר אליהו בתאריך 23.02.13
אהבתם את הפוסט?
קייאו & אלברט מציגים: Nights Awake

הצמד קייאו & אלברט מגרמניה שעד כה ביקר בישראל פעם אחת בלבד אי שם בלילות טראנס ישראל 002 ביוני 2010, הוא ללא ספק אחד הצמדים הכי משפיעים ועקביים בז'אנר. מעמדם ורשימת הקטעים, האלבומים והרימיקסים שסיפקו במהלך השנים מעניק להם בקלות את התואר 'אגדות'. עכשיו הם חוזרים עם אלבום אמן חדש ששוב מצליח להפתיע מחדש ואנחנו נותנים לכם אפשרות לזכות בעותק חתום על-ידם. להצטרפות להגרלת האלבום עקבו אחר טראנס ישראל בפייסבוק.

Nights Awake הוא אלבום עבור חולמים, מאמינים ואנשים שמחשבותיהם וליבם משתקפים באנרגיה שהיא מוסיקה אלקטרונית. האלבום לוקח את המאזינים למסע דרך שלל רגשות, בדיוק כמו שאלבום אמן אמור לעשות. קייאו & אלברט מספקים כאן תפיסה ומשהו שונה מעל כל מה שנקרא מוסיקה אלקטרונית טיפוסית באלבום שבאמת מוכיח את הגאונות המוסיקלית של הצמד הוותיק ואת היכולת שלו לא לעצור ותמיד להצליח להמציא עצמו מחדש. 

האלבום מכיל 15 קטעים חדשים, משירים קליטים, מרגשים ורגועים ועד לקטעים עוצמתיים בהילוך גבוה, הימנוני מועדונים אמיתיים שללא ספק הולכים לשלוט ברחבות ריקודים מסביב לעולם ב-2013. מעריצים יזהו באלבום את 2 הסינגלים שכבר נחרשים בחודשים האחרונים ע"י הגדולים - Another Time ו-A Night Like This. כשהם מנצלים את יכולתם המוכחת בכתיבת שירים, קייאו ואלברט בישלו כאן אלבום חסר זמן, מוצר שישאר רלוונטי לעד לאוהבי מוסיקה אלקטרונית, בלי קשר לז'אנר המועדף עליהם, הם הולכים להתאהב.


באלבום תמצאו גם שיתופי פעולה מעניינים כמו למשל We Own The Night עם Stoneface & Terminal, גם הם מלייבל Euphonic שלהם, שיתוף פעולה נוסף שכבר מתנגן בטראקליסטים של הגדולים - Euphonia עם רונסקי ספיד, הרימיקס המעולה שלהם ל-Open Your Eyes של פול ואן דייק שביקר בפורים בתל-אביב ועוד מכל טוב. מומלץ !
עוד על קייאו & אלברט באתר הרישמי


תגובות