דף הבית >> חדשות >> ראיון עם Moonpax שמצטרפים לבלקהול

ראיון עם Moonpax שמצטרפים לבלקהול

ההרכב הישראלי המשולש Moonpax מצטרפים רישמית למשפחת הלייבל האגדי Blackhole של טייסטו לשעבר, לרגל המאורע המכובד תפסנו אותם לראיון קצר על מה שמחכה לנו מהם ב-2013
נוסף על ידי תומר אליהו בתאריך 10.02.13
אהבתם את הפוסט?
ראיון עם Moonpax שמצטרפים לבלקהול

לאחר שרשרת שיחרורים מעולים בכמה מהלייבלים הנחשבים בז'אנר, תמיכה והשמעות ע"י הגדולים בתעשייה, ההרכב הישראלי Moonpax עושה חתיכת היסטוריה. ההרכב המשולש הכולל את ואדים מיטיאגין (אותו זכיתם לראות מנגן בחגיגות ה-3 שנים שלנו באומן 17), איתן תנעמי וזאב קרדונסקי, הודיעו השבוע על הצטרפותם לרוסטר האמנים הרישמי באתר הלייבל האגדי - Blackhole Recordings, אותו הביא לגדולתו לא אחר מטייסטו האגדי בשנותיו היפות. טייסטו אגב הספיק לנטוש את הספינה, רק שבניגוד לקלישאה, הספינה הזו לא טובעת אלא עומדת איתנה גם היום והלייבל נחשב לאחד המובילים בז'אנר. 

לרגל המאורע המכובד וסתם כדי להתעדכן על מה שבדרך מההרכב, הבאנו לכם ראיון קצרצר שערכנו עם חברי ההרכב בין הלו"ז הדחוק שלהם לאחרונה.

בתור אמנים ותיקים בסצינה, נשמח לשמוע את דעתכם הכנה על סצינת הטראנס בישראל, מה יש לשמר ומה יש לשפר ?
"יש לשמר את איכות המסיבות מבחינת קהל, הפקה , אמנים ותקליטנים. אנחנו חושבים שיש לשפר את איכות המסיבות במספר תחומים, היינו שמחים לראות יותר כשרונות חדשים, אמנים ותקליטנים שינגנו במסיבות. צריך לתת את הצ'אנס ואת הבמה, כי ישנם המון אמנים מוכשרים שאין להם במה ואת הקהל וחבל. כמו כן יהיה נחמד להביא גם אומנים שאף פעם לא היו בארץ במקום להביא את אותם אמנים שוב ושוב ואולי לשתף את הקהל בבחירתם , כך שגם הוא יהיה יותר מעורב במסיבה, אחרי הכל הוא זה שמשלם בעבור הכרטיס."
ידוע לנו כי חלקכם מגיעים במקור מסצינות טיפה שונות, כיצד נפגשתם לראשונה וחשבתם על הקמת פרוייקט 'מונפקס'?
"ניתן לחלק את המפגש הראשוני בערך כך: איתן וזאביק באים בעיקר מסצינת הפסיי-טראנס ו-ואדים שבא מסצינת ההאוס. אנו מכירים אחד את השני שנים כיוון שיש לנו חברים משותפים, ולכן בילינו יחד באירועים ובמסיבות. תמיד הערכנו אחד את השני ברמה המקצועית ולא אחת מצאנו את עצמנו מתייעצים אחד עם השני בכל מיני נושאים הקשורים למוסיקה, סאונד ועוד. כך שמהר מאוד מצאנו את עצמנו באולפן ביחד, מנקודה זו ועד לרגע שבו החלטנו ליצור קטעים ביחד לא עבר זמן רב כלל."
לאורך השנים האחרונות ראינו אתכם באים והולכים עם קטעים נהדרים, אך לא זכינו לראותכם עקביים לאורך השנים, לפחות לא יותר מדי. האם בשנת 2013 נוכל לצפות ליותר ?
"בשנים האחרונות היינו מעוד עסוקים במספר פרוייקטים וגישושים - לאן מועדות פנינו. ניסינו מספר כיוונים בתעשיית המוסיקה, אנחנו גם שלושה אנשים בהרכב, דבר שגורם להיצע של דעות והתחשבויות, היום אנחנו הרבה יותר מפוקסים ויודעים לאן מועדות פנינו וזה בהחלט נשמע במוסיקה החדשה שלנו. שנת 2013 הולכת להיות שנה נפלאה עם הרבה יצירות חדשות שלנו ועוד הפתעות שעליהן נוכל לעדכן אתכם בהמשך השנה. מה שכבר אנו יכולים לספר לכם שהקטע האחרון שלנו Avantgard, יצא באלבום אוסף הכפול של פרי קורסטן ולמעשה הוא הקטע הראשון שפותח את הדיסק השני, כמו כן ייצא בקרוב הסינגל של הטראק בחברת התקליטים בלאק-הול, דבר שמגביר את החשיפה למונפקס ולמוסיקה שלנו מאוד. כמו כן יצרנו מספר קטעים חדשים, שהם יותר בכיוון הפרוגרסיב האוס, התוצאות יצאו מרשימות. אנו מקווים שבקרוב מאוד תוכלו לשמוע את הקטעים החדשים ולהתרשם ולהנות מהם."זכינו לראות פה ושם שיתופי פעולה בין אמנים ישראלים בז'אנר, האם נזכה לראות כזה איתכם ועם אמן ישראלי כלשהו ? ובכלל עם איזה אמן הכי הייתם רוצים לשתף פעולה בארץ, ובעולם ?
"לגבי שיתופי פעולה עם אמנים בארץ ובעולם, נעשו מספר רימיקסים לקטעים שלנו ע"י אמנים מהארץ ומחוץ לארץ, אמנים אמו Artento Divini, DJ Eco, Space Rockerz, אולג גיטמן ועוד. אנו מאוד מרוצים מהרימיקסים שיצאו ושוחררו בלייבלים מצויינים כמו בלאק הול וארמדה מיוזיק של ארמין ואן ביורן. לגבי שיתוף פעולה שהיינו רוצים לעשות עם אמנים בארץ ובעולם, ודאי שהיינו רוצים לשתף פעולה עם אמנים שאנו אוהבים ומעריכים, למשל פרי קורסטן, קוסמיק גייט והרשימה עוד ארוכה."
תודה לכם חברים, היה לנו לעונג. מה שאנחנו כן יכולים לספר לקהל הוא שבקרוב מאוד נראה את Moonpax על העמדה בהפקה של טראנס ישראל ועד אז, רק תמשיכו עם העשייה המעולה שלכם ותודה על הזמן שהקדשתם.
"תודה לכם. ולסיום היינו רוצים גם להגיד תודה לכל האנשים התומכים בנו ושומעים את המוזיקה שלנו, אנחנו אוהבים את כולכם, נתראה בקרוב ברחבה!"

עוד על Moonpax בפורטל
עוד על Moonpax באתר הרישמי של Blackhole
תגובות
דורית רזון אומר/ת:
בהחלט ההפתעה של הערב. . .
כמווובן שכולם מעולים אחד אחד. . .
אבל וואלה, פעם ראשונה ששומעת אותם ופשוט לא בא לי שייגמר!!! :)
ממתינה בקוצר רוח לערב הזה!!!!!!!
איתן תנעמי אומר/ת:
תודה תודה! :)
ערן כץ אומר/ת:
תותחים!